Mad1

Radek Florkowski

Radek „Mad1” Florkowski jest osobą, która szybko wdarła się na polską scenę komentatorską CS:GO i zyskała uznanie wśród widzów. Pogodny i opanowany – do każdego zadania podchodzi z olbrzymią dokładnością i precyzją, co można usłyszeć oglądając turnieje Counter-Strike, które ma okazję komentować.

EmStudio

Emil Wieczorek

Emil „EmStudio” Wieczorek był do niedawna kojarzony jako Emil „EmStarcraft”. Jednak po stworzeniu studia we własnym domu zdecydował się otworzyć na nowe możliwości. Kojarzony z produkcją Starcraft II, w której jest jednym z najpopularniejszych i najwytrwalszych komentatorów w Polsce.

Saju

Paweł Pawełczak

Paweł „Saju” Pawełczak to tygrys, który niedawno postanowił spróbować swoich sił jako singiel w świecie internetu. W przeszłości członek znanej w świecie esportu ekipy Inetkox. Lubuje się w CS:GO, a także jest jednym z wiodących komentatorów Polskiej Ligi Esportowej. Do jego sukcesów esportowych należy m.in. wygranie turnieju ASUS ROG 2018 z wyrównaniem rekordu S1mple na…

Vuzzey

Olek Kłos

Olek „Vuzzey” Kłos – wielki fan gry Counter-Strike, w której posiada olbrzymie doświadczenie komentatorskie. Jego głos niejednokrotnie gościł podczas ważnych turniejów zarówno na szczeblu polskim, jak i światowym. Vuzzey nie zamyka się jednak wyłącznie na CS:GO – jego transmisje z gier takich jak APEX, czy Battlefield cieszą się dużą popularnością wśród widzów.

Bandit

Tomek Borys

Tomek „Bandit” Borys jest najbardziej rozpoznawalnym polskim komentatorem DOTA 2. Jego ciepła barwa głosu, spokój i ogromne zaangażowanie odnajdują również swoje zastosowanie w innych produkcjach, jak Counter-Strike: Global Offensive, czy FIFA.

Michu

Michał Müller

Młody, utalentowany gracz CS:GO. Swoja karierę rozpoczął w 2013 roku w drużynie GF Gaming. W 2018 roku dołączył do drużyny Virtus.PRO z którą zdobył min. mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej (wiosna 2019) czy wicemistrzostwo V4 Future Sports Festival – Budapest 2019. Od stycznia 2020 roku związany z Team Envy w której zdobywa doświadczenie jako gracz międzynarodowy.

NewMulti2K

Maks Rak

Maks „NewMulti2K” Rak to esportowiec, odnoszący sukcesy na międzynarodowej scenie World of Tanks. Obecnie najpopularniejszy streamer wspomnianej gry, nadający transmisje wprost ze swojej kuchni.

Nexos

Johnny Oraczewski

Johnny „Nexos” Oraczewski i Warcraft to nierozerwalny duet. Nexos od lat przemierza świat Azeroth i dzieli się swoimi emocjami z rzeszą fanów, nieodmiennie stojąc po stronie przymierza. Na jego YouTube można znaleźć jednak nie tylko filmy z serii World of Warcraft, ale także inne produkcje m.in. Apex Legends.

Kubon

Jakub Turewicz

Jakub „Kubon” Turewicz jest osoba, którą charakteryzuje połączenie wysokich umiejętności i wyrazistej osobowości. Były profesjonalny gracz League of Legends. Emerytowany esportowiec, który ciągle pokazuje młodszym graczom wiele sztuczek. Bardzo aktywny i pozytywny streamer, znany ze świetnego kontaktu ze swoimi fanami.

Bonkol

Dawid Bączkowicz

Dawid „Bonkol” Bączkowicz to przede wszystkim Gracz przez duże G. Na swoim streamie grywał już w setki produkcji. Jego seria z symulatorów VR na YT gościła wiele tygodni na karcie czasu.