CO

ROBIMY

WYBRANE

KAMPANIE
OLD SPICE

ZAPACHNISTY LEVEL

Wejścia Old Spice na rynek esportowy po prostu nie można było przeoczyć! Marka oprócz samego spotu reklamowego przygotowanego wraz z udziałem naszych gwiazd w specjalnie przygotowanym do tego Studio Nervariena- była widoczna przy transmisji Mistrzostw Świata!

NVIDIA

#gameready na GEFORCE CUP

NVIDIA – marka doskonale znana każdemu graczowi jest jednocześnie jednym z naszych kluczowych partnerów. Początki współpracy sięgają 2016 r. i trwają do dziś…

PLE

Polska Liga Esportowa

Najlepsze polskie zespoły, dwie najpopularniejsze gry esportowe, gwiazdy polskiej sceny CS:GO i League of Legends i znani w środowisku komentatorzy

Gaming

Podążanie za trendami

Fantasyexpo tworzą pasjonaci gier i esportu z zacięciem do tworzenia ambitnych i dużych realizacji. Szukamy nowych trendów w branży i dobrze rozumiemy potrzeby graczy.

Komunikacja

Zawsze w kontakcie

Współpraca z mediami to nasza codzienność. Wiemy, jak mówić o gamingu aby nas słuchano. Rozumiemy jak działają social media, zawsze staramy się być blisko społeczności poprzez interakcje z influencerami, graczami i organizacjami esportowymi.

Marketing

Kreatywność i skuteczność

W swoich kampaniach skupiamy się na efektywności i innowacyjnych pomysłach. Sprawdź nas w działaniu w kampaniach w obszarze digital marketing i influencer marketingu.

PRACOWALIŚMY Z…

Old Spice
Gillette
nvidia
Riot Games
Blizzard
LG
SteelSeries
Sprite
Snickers
Predator
play
MSI
Knorr
KFC
DTX
DKMS
CD-Action
Quersus
Allegro
CocaCola