Mad1

Radek Florkowski

Radek „Mad1” Florkowski jest osobą, która szybko wdarła się na polską scenę komentatorską CS:GO i zyskała uznanie wśród widzów. Pogodny i opanowany – do każdego zadania podchodzi z olbrzymią dokładnością i precyzją, co można usłyszeć oglądając turnieje Counter-Strike, które ma okazję komentować.

Saju

Paweł Pawełczak

Paweł „Saju” Pawełczak to tygrys, który niedawno postanowił spróbować swoich sił jako singiel w świecie internetu. W przeszłości członek znanej w świecie esportu ekipy Inetkox. Lubuje się w CS:GO, a także jest jednym z wiodących komentatorów Polskiej Ligi Esportowej. Do jego sukcesów esportowych należy m.in. wygranie turnieju ASUS ROG 2018 z wyrównaniem rekordu S1mple na…

Michu

Michał Müller

Młody, utalentowany gracz CS:GO. Swoja karierę rozpoczął w 2013 roku w drużynie GF Gaming. W 2018 roku dołączył do drużyny Virtus.PRO z którą zdobył min. mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej (wiosna 2019) czy wicemistrzostwo V4 Future Sports Festival – Budapest 2019. Od stycznia 2020 roku związany z Team Envy w której zdobywa doświadczenie jako gracz międzynarodowy.

Nexos

Johnny Oraczewski

Johnny „Nexos” Oraczewski i Warcraft to nierozerwalny duet. Nexos od lat przemierza świat Azeroth i dzieli się swoimi emocjami z rzeszą fanów, nieodmiennie stojąc po stronie przymierza. Na jego YouTube można znaleźć jednak nie tylko filmy z serii World of Warcraft, ale także inne produkcje m.in. Apex Legends.

Kubon

Jakub Turewicz

Jakub „Kubon” Turewicz jest osoba, którą charakteryzuje połączenie wysokich umiejętności i wyrazistej osobowości. Były profesjonalny gracz League of Legends. Emerytowany esportowiec, który ciągle pokazuje młodszym graczom wiele sztuczek. Bardzo aktywny i pozytywny streamer, znany ze świetnego kontaktu ze swoimi fanami.

Bonkol

Dawid Bączkowicz

Dawid „Bonkol” Bączkowicz to przede wszystkim Gracz przez duże G. Na swoim streamie grywał już w setki produkcji. Jego seria z symulatorów VR na YT gościła wiele tygodni na karcie czasu.

Arquel

Krzysztof Sauć

Arquel ma na swoim koncie wiele esportowych osiągnięć związanych z karierą profesjonalnego gracza w League of Legends, podczas której, pokonał m.in. SKT1 podczas IEM w Azji. Obecnie jest jednym z najbardziej znanych i wyluzowanych streamerów w Polsce. Jego unikatowy styl przyprawiony Yerba Mate, z którą się nie rozstaje, przyciąga przed monitory tysiące widzów każdego dnia.

Miniuwa

Piotr Bronszkiewicz

Pełnoetatowy streamer Call of Duty Warzone oraz wszelkiego rodzaju gier typu battleroyale. Brał udział w licznych turniejach Twitch Rivals oraz Toronto Ultra. Zgromadził wokół siebie wyjątkową społeczność, która czyni jego streamy miejscem pełnym humoru, ciekawych tematów i porad gamingowych. Znakiem rozpoznawczym są niebieski, krótkie spódniczki, które nosi na niektórych streamach, i są one jego znakiem…

Ewron

Kamil Lachowski

Kamil „Ewron” Lachowski – samozwańczy mistrz Europy w grze Fortnite. Szturmem wdarł się do topki najpopularniejszych streamerów w Polsce. Znakiem rozpoznawczym jego transmisji są słodkie czerwone pandy, które zauroczyły tysiące odbiorców. Na chwilę obecną Kamil wciąż nie zdradził, jak wygląda, a mimo to ogląda go ogromna ilość osób. Najszybciej rosnący streamer Twitch 2018 roku.

Hardkorowy Koksu

Robert Burneika

Robert Burneika, znany też jako Hardkorowy Koksu w  2017 razem z Rojem wjechał Izakowi na chatę wciskając mu Snickersa (do buzi). Z Robertem nie ma lipy! Mega utalentowany kulturysta oraz zawodnik MMA. Bardzo aktywnie prowadzi swój kanał na Youtube, gdzie zachęca do prowadzenia aktywnego trybu życia i uprawiania kulturystyki.