TRANSMISJE

NIEODZOWNY ELEMENT ESPORTU
OPIS

Transmisje są nieodzownym elementem esportu, w związku z czym przykładamy olbrzymią wagę, aby odbiorca końcowy mógł otrzymać produkt najwyższej jakości.

Prawa do transmisji najważniejszych wydarzeń esportowych co roku są dla nas olbrzymim priorytetem. Dzięki nim fani esportu mogą być na bieżąco z najważniejszymi esportowymi rozgrywkami.

Dotychczasowe transmisje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem- czego dowodzą liczby osiągnięte podczas ich trwania- na samym wydarzeniu PGL Kraków naszą transmisję odwiedziło w jednym momencie ponad 107 tysięcy widzów, czyli aż 5 razy więcej niż mogła pomieścić Tauron Arena, na której mieli okazję rywalizować zawodnicy CS:GO! Podczas tego wydarzenia fani na naszej transmisji otrzymali unikalny content, co było związane z dostępem na wyłączność płyty głównej hali dla dwóch podmiotów!

2018 rok przebiegał pod znakiem mistrzostw świata w CS:GO – Faceit Major odbywających się w Londynie. Oprócz profesjonalnie przeprowadzonej realizacji przygotowaliśmy na to wydarzenie serię krótkich publicystyk – Cafe Major – a także podsumowania w formie video dedykowane jednemu z partnerów transmisji.

PGL Kraków i Faceit Major to nie wszystko- na przestrzeni lat mieliśmy okazję transmitować tak ważne wydarzenia esportowe, jak m.in LCS, Eleague Major czy Worlds podczas każdego z nich skupiliśmy się na najwyższej jakości realizacji, a także dostarczeniu ciekawego contentu, związanego z samymi rozgrywkami i ich otoczką.

WYNIKI

107 000

widzów w jednym momencie podczas PGL Major 2017

1 200 000

wyświetleń na YouTube Polskiej Relacji PGL Major 2017

1 200 000

wyświetleń na Facebooku Esport Now PGL MAjor 2017

11 000 000

wyświetleń treści z Faceit Major 2018 na Facebooku