Kariera Jarosława Jarząbkowskiego nie zwalnia tempa. Mimo, iż nie jest on już zawodowym graczem pozostaje aktywny na esportowej scenie. Teraz rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze u boku TeamLiquid.

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski jest jednym z zawodników, który przez lata kładł fundamenty pod obecny ogrom sceny esportowej. Gdy na początku lat dwutysięcznych zaczynał swoją przygodę z Counter-Strikiem, raczej nikt nie spodziewał się jaki rozmach osiągnie esport oraz jak wielką sławę zdobędzie nick “pashaBiceps”. Lata wyrzeczeń, wielu treningów ukształtowały charakter Jarosława Jarząbkowskiego, który przez wielu fanów CS-a uznawany jest za idola. Zawsze gotowy do rywalizacji, uosobienie dobrego humoru, gotowy do przyznania się do błędu w momencie gdy go popełni. Żywa legenda, zawsze z uśmiechem na twarzy. Starsi fani pamiętają go z fenomenalnych występów w Counter-Strike’u 1.6, zaś ci młodsi z pewnością mają przed oczami jego obraz z pucharem EMS One Katowice 2014 na początku złotego okresu Virtus.pro. Z kolei wszyscy przynajmniej raz odwiedzili jego transmisję, które dzięki jego osobowości są niepowtarzalne.

Wyjątkowość Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego doceniana jest na całym świecie, również przez organizację Team Liquid, która nawiązuje z nim długofalową współpracę. Jarek staje się ambasadorem wielkiej ogólnoświatowej marki, znanej głównie za oceanem, lecz wywodzącej się z Europy. Organizacja zaznacza, że jest to dopiero początek ich powrotu na Stary Kontynent, a już w niedługiej przyszłości pojawią się kolejne ogłoszenia. Jarząbkowski będzie brał czynny udział w życiu organizacji oraz drużyny CS:GO. Nad przebiegiem współpracy będzie czuwała agencja Fantasyexpo, z którą ‘pashaBiceps’ związany jest od 2019 roku.

Papito dołącza do Team Liquid! Do tej pory Team Liquid traktowałem jako rywali a teraz jest mi miło, że możemy podać sobie ręce i rozpocząć współpracę. Chcę, aby wszyscy pamiętali, że drużyna to jedność i jednocześnie ciężka praca każdego z osobna. Bardzo się cieszę, że Team Liquid wraca do swoich korzeni w Europie i tutaj będą kłaść duży nacisk na rozwój esportu. Welcome back my friends! – komentuje zajście Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski

Team Liquid to jedna z czołowych organizacji esportowych na świecie, która funkcjonuje już dwie dekady. Ich zawodnicy reprezentują barwy drużyny w piętnastu różnych tytułach m.in. League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2 czy Fortnite. Team Liquid posiada m.in. cztery tytuły mistrzowskie LCS (zdobyte w latach 2018-2019), mistrzostwo świata Doty2 zdobyte w na The International 2017, a ich drużyna CS:GO zwyciężyła Intel Grand Slam w 2019 roku po tym jak wygrała pięć prestiżowych turniejów z rzędu. To tylko część z wielu sukcesów zdobytych przez reprezentantów Teamu Liquid na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.

Attachments