Fantasyexpo oraz Good Game League po raz kolejny połączyły siły tworząc polską transmisję z turnieju FLASHPOINT 3, który jest turniejem kwalifikacyjnym do PGL Major Stockholm 2021. Agecja gamingowa Fantasyexpo zakupiła prawa do transmisji, realizowanej przez GG League.

Fantasyexpo oraz GG League po raz pierwszy nawiązały wspólne działania już w 2018 roku, podczas wydarzenia Good Game League 2018 na Stadionie INEA w Poznaniu. Fantasyexpo odpowiadało za produkcję transmisji na żywo z rozgrywek. Polscy kibice z pewnością dobrze wspominają historyczny występ x-kom team na tym turnieju, który po heroicznej walce pokonał ALTERNATE aTTaX, dzięki czemu puchar trafił w ręce polskich zawodników. 

Zarówno GG League jak i Fantasyexpo przyświecają te same idee – stabilny i prężny rozwój esportu w Polsce. Ideą jest dostarczanie jak najlepszego contentu widzom sportów elektronicznych oraz przedstawianie cyfrowej rywalizacji, trafiającej do niewtajemniczonego i niezależnego widza. Fantasyexpo i GG League ponownie łączą siły i wspólnie przygotują polską transmisję z turnieju FLASHPOINT. 

Transmisje turnieju dostępne są w serwisie Twitch, na oficjalnym kanale Good Game League. Wyjątek stanowią rozgrywki drużyny Anonymo, które pojawią się na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego. Dzięki kooperacji wspomnianych firm, fani CS:GO będą mogli obejrzeć dowolne spotkanie wraz z polskim komentarzem, a pojedynki polskiej drużyny trafią do jak najszerszego grona angażując szeroką gamę widzów. 

Pierwszy mecz Anonymo odbędzie się już dziś (14.05) o godzinie 18:00. Sponsorem transmisji został legalny polski bukmacher TOTALbet, który posiada szeroką ofertę zakładów esportowych. 

Attachments